top of page

NEYİ NEDEN KEŞFETMEK İSTİYORUM ? 

Web sitesi henüz yapım aşamasında. Bu sayfayı  gereken detayda dolduracağım ancak biraz zaman alabilir.

Bu aşamada bahsetmek istediklerim altta.

Polymath Women Polymaths POWOPO Platformu, insan potansiyelini anlama merkezinde Disiplinlerarası Zeka, Zeka Tipi, Üretkenlikle gelen Doyumlu Yaşam & Rekreasyon Araştırmaları yapmak ve toplum farkındalığına katkı sağlamak amacıyla kurdum.

 

Platformda, farklı disiplinlerde yetkinleşen uzman gönüllülerle birlikte, bilimsel ölçeklerin yanısıra  farklı kadim kültürlerde  insan potansiyeli analiz yöntemlerini inceleyip kullanarak başta kendi potansiyellerimizi ve yaşama katkı sunmuş/sunan farklı alanlarda eser bırakmış insanlık tarihinin önemli isimlerini Zeka, Üretkenlik ve Yaratıcılık parametreleriyle inceliyoruz.

 

Neden derseniz hem ilham almak hem de ilham vermek için.

Araştırmamın önemli bir ayağını, küçük testler ve ölçümler kullanmakla birlikte kendi biyografileri hakkında tatlı sohbetler yaptığım günümüzün yaşayan polimatları ya da en azından özel bir alanda ürün vererek zekasını ortaya koymuş başarılı bireyleri oluşturuyor.

Hem youtube kanalımızda hem de bu kişisel web sitesinde olmak üzere bu çalışmalardan çıkan değerli çıktıları sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

İlk adamımız  ALBERT EINSTEIN ve devamında Türk Mühendis Sanatçı, Beden İşlemsel Sanatlar Derneği kurucusu Ekmel Ertan'la devam edeceğim.

EINSTEIN konulu detaylar yolda, geliyor.

Temasta kalalım.

bottom of page